wtorek, 30 października 2012

All that she wants

Chciałbym być jedwabnym ekranem Warhola
Na ścianie wiszącym
Albo małym Joe albo może Lou
Nimi wszystkimi być chciałbym
Wszystkie nowojorskie złamane serca
I tajemnice moje by się stały
Umieściłbym cię na filmowej szpuli
I wtedy zwyczajnie dobrze by się działo

Ian Curtis
Wszędzie smutno, szaro i zimno. Mam nadzieję, że chociaż dzisiejszymi zdjęciami podaruje Wam odrobinkę słońca. Mój kolorowy look to nic innego, jak tęsknota za latem. Po raz pierwszy mam możliwość zaprezentowania Wam mojej marynarki ze złotymi guzikami, którą kupiłam za całe 5 zł w SH. Legginsy z River Island również nie miały okazji ujrzeć światła dziennego, a szpilki są już chyba każdemu czytelnikowi mojego bloga dobrze znane. 

Ściskam Was ciepło :)
 BLAZER - SECOND HAND / PANTS - RIVER ISLAND / NECKLACE - KATHERINE.PL / SHOES - STRADIVARIUS


***


PHOTOS BY

Beata Rokicka

http://brphotography.eu/


sobota, 27 października 2012

Czerwona torebka z ćwiekami + SWPSWłaśnie wróciłam z uczelni i wygrzewam się w ciepłym łóżku z herbatą w ręku. Nie wiem, jak Was, ale mnie totalnie zaskoczyła dzisiejsza pogoda, nie spodziewałam się takiej ilości śniegu w październiku :D Ale jak widać pogoda lubi zaskakiwać :) 

Miłego weekendu kochani :*

JACKET - ALLEGRO.PL / JUMPER - H&M / PANTS - WRANGLER / SHOES - DEEZEE / TIGER - KATHERINE.PL / BAG - ALLEGRO.PL

czwartek, 25 października 2012

ADIDAS TOP TEN
Cały dzień na uczelni, wymaga założenia czegoś wygodnego, szczególnie jeśli nie mamy ochoty zbytnio się stroić :) Stąd dzisiaj prezentuje Wam nic innego jak dresy, ale żeby nie było iście dresiarsko to zestawiłam je z marynarką do której dobrałam złoty choker. Całość kończą kolorowe Top Teny! Dla ciekawskich pierwotnie model Adidas Top Ten do końca lat 70-tych był typowym butem koszykarskim. Ja osobiście bardzo chwalę sobie te buty, są bardzo wygodne i idealne na jesienną pogodę. Staram się dbać o swoje stopy, dlatego często buty sportowe adidas wygrywają z wysokimi szpilkami :)


JACKET - NO NAME / SWEAT PANTS - NEW YORKER / T-SHIRT - NO NAME / BUTY - ADIDAS / CHOKER - ALLEGRO.PL


czwartek, 18 października 2012

Nike & love red


UHM...
I LOVE YOU!Nike Dunk Low to klasyka sama w sobie. Buty, które Wam dzisiaj prezentuje to mój osiemnastkowy prezent. Mimo, że od tego wydarzenia minęły dobre 3 lata, to buty nadal trzymają dobrą formę :)

Na sezon jesienny Nike wypuścił model Dunk Low w wersji Royal Blue. Bazę stanowi tu kolor czerwony, panel ma jak się domyślacie wersje niebieską, a całość zamyka biała podeszwa. Ja także postawiłam na klasykę, biel + czerwień. To idealne oldschoolowe buty sportowe nike do chodzenia na co dzień, ponieważ są bardzo wygodne.

Photos

make upBLOUSE - UHM ANYWAY / JEANS - NEW YORKER / SHOES - NIKE / BRACELET -KATHERINE.PL